br

Зарабатывай на отзывах, не выходя из дома, на Linkum

СУПЕР-ПУПЕР, НЕ СКУЧАЙ!!!!!

Объявление

12 Добро пожаловать!

4
Мы рады вас видеть!
мы ждем вас!
ищи друзей здесь!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СУПЕР-ПУПЕР, НЕ СКУЧАЙ!!!!! » Наша учёба » Как быстро выучить английский язык?


Как быстро выучить английский язык?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Как быстро выучить английский язык?

0

2

Я сыну покупала курс Ешко!

0

3

могу посоветовать https://oxford-school.com.ua/. Я сам их заканчиваю, мне нравятся, если я по какой то причине пропустил урок, со мной проводят урок дополнительно и дополнительную оплату за  это не берут!  Материал усваивается хорошо!

0

4

я до сих пор не выучила...

0

5

у меня грамматику английского не получается выучить

0

6

Звучить добре! Репетитор з англійської мови може надати вам особисту підтримку та допомогу в навчанні. Ось декілька порад для вибору та співпраці з репетитором з англійської мови:

Визначте, чому саме вам потрібен репетитор. Чи це граматика, розмовна практика, підготовка до іспитів, тощо.

Оберіть репетитора з відповідним досвідом, кваліфікацією та позитивними рекомендаціями. Важливо, щоб репетитор був досвідченим і мав відмінне розуміння англійської мови.   Найкращі репетитори на сайті «Легко в учебе»     Репетитор англійська мова

0

7

Разом з репетитором складіть план навчання та цілі, які ви хочете досягнути. Це допоможе узгодити спільні зусилля.

Важливо, щоб репетитор міг зрозуміло пояснити складні поняття та відповідати на ваші питання.

Якщо ваша мета - покращити розмовні навички, виберіть репетитора, який акцентує на цьому аспекті.

Не соромтеся запитувати репетитора про його підхід до навчання, методи та матеріали, які він використовує.

Важливо підтримувати зв'язок з репетитором, обговорювати свої враження від занять та вносити пропозиції щодо поліпшення процесу.   Найкращі репетитори на сайті «Помощь студенту»   Эффективное репетиторство: ключевые факторы успеха в изучении английского языка

0


Вы здесь » СУПЕР-ПУПЕР, НЕ СКУЧАЙ!!!!! » Наша учёба » Как быстро выучить английский язык?